Clubs en Fietscrossbanen

Uit NFF-wiki
Ga naar: navigatie, zoeken
Adressen van fietscross-banen
District Club Adres postcode Plaatsnaam Email
NFF District Noord FCC De Fivelcrossers Opwierderweg 59 9902 RB Appingedam email appingedam@fietscross.org
FC Unitas Kortbossen 5 9405 BM Assen email assen@fietscross.org
FCC De Heideclub Westersingel 2 9257 DS Noordbergum email noordbergum@fietscross.org
FCV Flying Birds Bovenburen 127 9675 HE Winschoten email winschoten@fietscross.org
FCC De Spartanen De Oudestreek 8 9354 AG Zevenhuizen Gn email zevenhuizen@fietscross.org
NFF District Oost FCC De Vaart Archimedesstraat 14 b 7701 SG Dedemsvaart email dedemsvaart@fietscross.org
Rapid Wheels Leeuw 1 7891TS Klazienaveen email klazienaveen@fietscross.org
FCC De Bissinghcrossers Sportlaan 7 7735 KX Ommen email ommen@fietscross.org
The Derrick Crossers Kerkhoflaan 1 7761 AS Schoonebeek email schoonebeek@fietscross.org
DVO Haaksbergen Geukerdijk 107 7481 CA Haaksbergen email haaksbergen@fietscross.org
FCV Het Twentse Ros Verlengde Polluxweg 20 7557 XH Hengelo Ov email hengelo@fietscross.org
FCV De Lochsprinters Beethovenlaan 7442 Nijverdal email nijverdal@fietscross.org
CRT Raalte Broeklanderdijk 5 8101 NA Raalte email raalte@fietscross.org
NFF District Midden BMX Apeldoorn Kanaal Zuid 130 7332 BD Apeldoorn email apeldoorn@fietscross.org
FCC De IJsselcrossers Stokhorstweg 7 a 7006 GA Doetinchem email doetinchem@fietscross.org
FCC Lichtenvoorde Bernard ter Haarstraat 1 7132 CW Lichtenvoorde email lichtenvoorde@fietscross.org
K.W.C. Kampen Schansdijk 3 8263 AZ Kampen email kampen@fietscross.org
Flying Bikes Essenerweg 59 3774 CB Kootwijkerbroek email kootwijkerbroek@fietscross.org
NCC Nijkerk Watergoorweg 50 3861 NA Nijkerk email nijkerk@fietscross.org
FCC De Volharding Sportlaan 6 8072 CA Nunspeet email nunspeet@fietscross.org
FCC Putten Hooiweg 4 b 3882 MS Putten email putten@fietscross.org
NFF District Zuid FCC Ammersoyen De Geelrijs 29 5324 BP Ammerzoden email ammerzoden@fietscross.org
FCC Barendrecht Zuider Carnisseweg 103 2993 AZ Barendrecht email barendrecht@fietscross.org
FMC The Whoopers Groenstraat 14 e 5258 GA Berlicum email berlicum@fietscross.org
FCV Geldermalsen Meersteeg 4 f 4191 NK Geldermalsen email geldermalsen@fietscross.org
FCC Oss Gielekespad 10 a 5343 XN Oss email oss@fietscross.org
FCV D'n Urste Leemputtenweg 6 5482 WZ Schijndel email schijndel@fietscross.org
TFCC De Weirijders Schaarsdijkweg 9 4006 MC Tiel email tiel@fietscross.org
FCC Nuland Coppensdijk 8 a 5382 JT Vinkel email nuland@fietscross.org
FCV Wycross St. Jorispad 46 6603 AM Wijchen email wijchen@fietscross.org
KNWU Afd. West FCC Wheely’s Geerenweg 6 E 3741 RS Baarn
BMX Stede Broec Grootebroek 1611 EZ Bovenkarspel
FCC De Kombocht Dr A Kuyperlaan 1402 SB Bussum
FCC De Boscrossers Zevenhuizen 58 1852 JB Heiloo
FCC De Spuicrossers Randweg 29 3263 SE Oud Beijerland
FCC Rijswijk Oude Zwethpad 2286 KC Rijswijk
FCV Schagen Witte Paal 62 A 1742 NV Schagen
Uithoornse TWC Europarei 3 1422 DA Uithoorn
FCC Wijkeroog Wijkeroogstraat 168 1951 AD Velsen-Noord
FV Zoetermeer ‘77 Buytenparklaan 10 2717 AX Zoetermeer
FCC De Kley-Drivers Potjesdam 1b 1722 XN Zuid-Scharwoude
KNWU Afd. Zuid FCC Wheels Heesakker 12 5469 AV Erp
FCV De Durtrappers Hasselsestraat 45 5575 DC Luijksgestel
FCC Flying Devils Vinkenlaan 20 4921 XX Made
BMX Track Venlo FCC De Plakpunters Louisenburgweg 27 5916 NA Venlo
FCC Lion d’Or Mons. Smetsstraat 41 5551 AB Valkenswaard
FCC Veldhoven De Kelder 4 5508 MG Veldhoven
FCV Volkel Heikantsepad 5408 PX Volkel