Clubs en Fietscrossbanen

Uit NFF_Wiki
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Adressen van fietscross-banen
District Club Adres postcode Plaatsnaam Email Gemeente Veiligheidsregio
NFF District Noord FCC De Fivelcrossers Opwierderweg 59 9902 RB Appingedam email appingedam@fietscross.org Eemsland Groningen
FC Unitas Kortbossen 5 9405 BM Assen email assen@fietscross.org Assen Drenthe
FCC De Heideclub Westersingel 2 9257 DS Noordbergum email noordbergum@fietscross.org Tytsjerksteradiel Fryslân
FCV Flying Birds Bovenburen 127 9675 HE Winschoten email winschoten@fietscross.org Oldambt Groningen
FCC De Spartanen De Oudestreek 8 9354 AG Zevenhuizen Gn email zevenhuizen@fietscross.org Westerkwartier Groningen
NFF District Oost FCC De Vaart Archimedesstraat 14 b 7701 SG Dedemsvaart email dedemsvaart@fietscross.org Hardenberg IJsselland
Rapid Wheels Leeuw 1 7891TS Klazienaveen email klazienaveen@fietscross.org Emmen Drenthe
FCC De Bissinghcrossers Sportlaan 7 7735 KX Ommen email ommen@fietscross.org Ommen IJsselland
The Derrick Crossers Kerkhoflaan 1 7761 AS Schoonebeek email schoonebeek@fietscross.org Emmen Drenthe
DVO Haaksbergen Geukerdijk 107 7481 CA Haaksbergen email haaksbergen@fietscross.org Haaksbergen Twente
FCV Het Twentse Ros Verlengde Polluxweg 20 7557 XH Hengelo Ov email hengelo@fietscross.org Hengelo OV Twente
FCV De Lochsprinters Beethovenlaan 7442 Nijverdal email nijverdal@fietscross.org Hellendoorn Twente
CRT Raalte Broeklanderdijk 5 8101 NA Raalte email raalte@fietscross.org Raalte IJsselland
NFF District Midden BMX Apeldoorn Kanaal Zuid 130 7332 BD Apeldoorn email apeldoorn@fietscross.org Apeldoorn Noord en Oost Gelderland
FCC De IJsselcrossers Stokhorstweg 7 a 7006 GA Doetinchem email doetinchem@fietscross.org Doetinchem Noord en Oost Gelderland
FCC Lichtenvoorde Bernard ter Haarstraat 1 7132 CW Lichtenvoorde email lichtenvoorde@fietscross.org Oost Gelre Noord en Oost Gelderland
K.W.C. Kampen Schansdijk 3 8263 AZ Kampen email kampen@fietscross.org Kampen IJsselland
Flying Bikes Essenerweg 59 3774 CB Kootwijkerbroek email kootwijkerbroek@fietscross.org Barneveld Gelderland-Midden
NCC Nijkerk Watergoorweg 50 3861 NA Nijkerk email nijkerk@fietscross.org Nijkerk Gelderland-Midden
FCC De Volharding Sportlaan 6 8072 CA Nunspeet email nunspeet@fietscross.org Nunspeet Noord en Oost Gelderland
FCC Putten Hooiweg 4 b 3882 MS Putten email putten@fietscross.org Putten Noord en Oost Gelderland
FCC De Kombocht Dr A Kuyperlaan 1402 SB Bussum email bussum@fietscross.org Gooise Meren Gooi en Vechtstreek
NFF District Zuid FCC Ammersoyen De Geelrijs 29 5324 BP Ammerzoden email ammerzoden@fietscross.org Maasdriel Gelderland-Zuid
FCC Barendrecht Zuider Carnisseweg 103 2993 AZ Barendrecht email barendrecht@fietscross.org Barendrecht Rotterdam-Rijnmond
FMC The Whoopers Groenstraat 14 e 5258 GA Berlicum email berlicum@fietscross.org Sint-Michielsgestel Brabant-Noord
FCV Geldermalsen Meersteeg 4 f 4191 NK Geldermalsen email geldermalsen@fietscross.org West-Betuwe Gelderland-Zuid
FCV De Durtrappers Hasselsestraat 45 5575 CG Luijksgestel email luijksgestel@fietscross.org Bergeijk Brabant-Zuidoost
FCC Flying Devils Vinkenlaan 20 4921 XX Made email made@fietscross.org Drimmelen Midden- en West-Brabant
FCC Oss Gielekespad 10 a 5343 XN Oss email oss@fietscross.org Oss Brabant-Noord
FCV D'n Urste Leemputtenweg 6 5482 WZ Schijndel email schijndel@fietscross.org Meierijstad Brabant-Noord
TFCC De Weirijders Schaarsdijkweg 9 4006 MC Tiel email tiel@fietscross.org Tiel Gelderland Zuid
FCC Nuland Coppensdijk 8 a 5382 JT Vinkel email nuland@fietscross.org ’s-Hertogenbosch Brabant-Noord
FCV Wycross St. Jorispad 46 6603 AM Wijchen email wijchen@fietscross.org Wijchen Gelderland-Zuid
FCC De Spuicrossers Randweg 29 3263 SE Oud Beijerland email oud-beijerland@fietscross.org Hoeksche Waard Zuid-Holland-Zuid
Hieronder de KNWU-clubs, die niet bij de NFF zijn aangesloten
KNWU Afd. West FCC Wheely’s Geerenweg 6 E 3741 RS Baarn email: Baarn Utrecht
BMX Stede Broec Grootebroek 1611 EZ Bovenkarspel email: Stede Broec Noord-Holland-Noord
FCC De Boscrossers Zevenhuizen 58 1852 JB Heiloo email: Heiloo Noord-Holland-Noord
FCC Rijswijk Oude Zwethpad 2286 KC Rijswijk email: Rijswijk Haaglanden
FCV Schagen Witte Paal 62 A 1742 NV Schagen email: Schagen Noord-Holland-Noord
Uithoornse TWC Europarei 3 1422 DA Uithoorn email: Uithoorn Amsterdam-Amstellan
FCC Wijkeroog Wijkeroogstraat 168 1951 AD Velsen-Noord email: Velsen Kennemerland
FV Zoetermeer ‘77 Buytenparklaan 10 2717 AX Zoetermeer email: Zoetermeer Haaglanden
FCC De Kley-Drivers Potjesdam 1b 1722 XN Zuid-Scharwoude email: Dijk en Waard Noord-Holland-Noord
KNWU Afd. Zuid FCC Wheels Heesakker 12 5469 AV Erp email: Meierijstad Brabant-Noord
BMX Track Venlo FCC De Plakpunters Louisenburgweg 27 5916 NA Venlo email: Venlo Limburg-Noord
FCC Lion d’Or Mons. Smetsstraat 41 5551 AB Valkenswaard email: Valkenswaard Brabant-Zuidoost
FCC Veldhoven De Kelder 4 5508 MG Veldhoven email: Veldhoven Brabant-Zuidoost
FCV Volkel Heikantsepad 5408 PX Volkel email: Maashorst Brabant-Noord