Wedstrijdkalender nationaal 2007 en Wedstrijdkalender nationaal 2011: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
!organisator | !organisator | ||
|- | |- | ||
| | |16 april 2011 || Fries Kampioenschap || Noordbergum || FCC De Heideclub | ||
|- | |- | ||
| | |23 april 2011 || Brabants Kampioenschap || Ammerzoden || FCC Ammersoyen | ||
|- | |- | ||
| | |14 mei 2011 || Gelders Kampioenschap || Apeldoorn || BMX Apeldoorn | ||
|- | |- | ||
| | |28 mei 2011 || Overijssels Kampioenschap || Raalte || CRT Raalte | ||
|- | |- | ||
| | |11 juni 2011 || Nederlands Kampioenschap || Appingedam || FCC De Fivelcrossers | ||
|- | |- | ||
| | |13 juni 2011 || Nederlands Kampioenschap || Appingedam || FCC De Fivelcrossers | ||
|- | |- | ||
| | |25 juni 2011 || Nederlands Club Kampioenschap || Nunspeet|| FCV De Volharding | ||
|- | |- | ||
| | |2 juli 2011 || Combiwedstrijd NFF/KNWU || Baarn || FCV Wheely’s | ||
|- | |- | ||
| | |10 september 2011 || Gronings Kampioenschap || Winschoten || FCV Flying Bikes | ||
|- | |- | ||
| | |24 september 2011 || Veluws Kampioenschap || Putten || FCC Putten | ||
|- | |- | ||
| | |8 oktober 2011 || Twents Kampioenschap || Hengelo || FCV Het Twentse Ros | ||
|- | |||
|22 oktober 2011 || Drents Kampioenschap || Assen || FC Unitas | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Wedstrijden]] | [[Category:Wedstrijden]] | ||
[[Category:Kalender]] | [[Category:Kalender]] | ||
[[Category: | [[Category:2011]] |
Huidige versie van 26 okt 2023 om 17:51
datum | wedstrijd | plaats | organisator |
---|---|---|---|
16 april 2011 | Fries Kampioenschap | Noordbergum | FCC De Heideclub |
23 april 2011 | Brabants Kampioenschap | Ammerzoden | FCC Ammersoyen |
14 mei 2011 | Gelders Kampioenschap | Apeldoorn | BMX Apeldoorn |
28 mei 2011 | Overijssels Kampioenschap | Raalte | CRT Raalte |
11 juni 2011 | Nederlands Kampioenschap | Appingedam | FCC De Fivelcrossers |
13 juni 2011 | Nederlands Kampioenschap | Appingedam | FCC De Fivelcrossers |
25 juni 2011 | Nederlands Club Kampioenschap | Nunspeet | FCV De Volharding |
2 juli 2011 | Combiwedstrijd NFF/KNWU | Baarn | FCV Wheely’s |
10 september 2011 | Gronings Kampioenschap | Winschoten | FCV Flying Bikes |
24 september 2011 | Veluws Kampioenschap | Putten | FCC Putten |
8 oktober 2011 | Twents Kampioenschap | Hengelo | FCV Het Twentse Ros |
22 oktober 2011 | Drents Kampioenschap | Assen | FC Unitas |